Kohteet

Blogissa

Aasia: Indonesia  Kambodza  Malesia  Singapore  Thaimaa  Vietnam  
Amerikat: Bahama  Guatemala  Kolumbia  Kuuba  Meksiko  Puerto Rico  St. Maarten  USA  
Eurooppa: Azorit  Espanja  Irlanti  Iso-Britannia  Italia  Itävalta  Kreikka  Kroatia  
Makedonia  Portugali  Ranska  Saksa  Serbia  Slovenia  Suomi  Tšekki  Turkki  Viro  
Muut: Tunisia  Uusi-Seelanti  

Tällä hetkellä

Suomi 13.12.2016-> (Projekti ”perheenlisäys”)

Seuraavaksi

Tukholma, Kanarian saaret

Tähän mennessä

Barcelona ja Valencia, Espanja 2.-25.10.2017
Alankomaiden ja Belgian roadtrip 28.6.-11.7.2017
Visby, Ruotsi 18.-20.6.2017
Lontoo, UK 6.-8.2.2017
Coworking Camp, Turkki 16.11.-12.12.2016
Suomi 9.-16.11.2016
Chiang Mai ja Bangkok, Thaimaa 12.10.-8.11.2016
Suomi 13.9.-12.10.2016
Bukarest, Romania 16.8.-13.9.2016
Tukholma, Ruotsi 14.-16.8.2016
Suomi 19.7.-14.8.2016
Ruotsi 12.-19.7.2016
Suomi 17.6.-12.7.2016
Camino de Santiago, Espanja 2.-17.6.2016
Suomi 11.5.-2.6.2016
Hong Kong 10.-11.5.2016
Bali, Indonesia 1.4.-9.5.2016
Gili Air, Indonesia 26.3.-1.4.2016
Bogor, Indonesia 11.-26.3.2016
Bangkok, Thaimaa 8.-11.3.2016
Koh Lanta, Thaimaa 15.2.-8.3.2016
Chiang Mai, Thaimaa 13.1.-15.2.2016
Suomi (Helsinki, Hämeenlinna, Kokemäki, Pori) 16.12.2015-12.1.2016
Pariisi 13.-16.12.2015
Tunisia (Coworking Camp) 1.11.-13.12.2015
Pariisi 1.11.2015
Lontoo 31.10.2015
Skotlanti (Nethy Bridge, ylänköroadtrip, Edinburgh) 13.-30.10.2015
Suomi (Helsinki, Kokemäki, Hämeenlinna, Luumäki) 26.9.-13.10.2015
Berliini, Saksa 3.-26.9.2015
Tsekki + Saksa + Itävalta roadtrip 19.8.-3.9.2015
Suomi (Helsinki, Hämeenlinna, Kokemäki, Nummijärvi, Pori, Luumäki, Espoo, Kotka) 4.5.-19.8.2015
Barcelona, Espanja 1.-4.5.2015
Atlantin risteily 19.4.-1.5.2015
Fort Lauderdale / Everglades, Florida, USA 17.-19.4.2015
Cartagena 30.3.-17.4.2015
Kuuba 22.-30.3.2015
Meksiko City, Meksiko 20.-22.3.2015
Sayulita, Meksiko 17.2.-20.3.2015
USA:n länsirannikko roadtrip (Kalifornia, Arizona, Nevada) 19.1.-17.2.2015
Suomi (Hämeenlinna, Kokemäki, Helsinki, Turku) 20.12.2014-19.1.2015
Praha, Tsekki 16.-19.12.2014
Istanbul, Turkki 14.-16.11.2014
Kemer, Turkki 3.-13.11. ja 17.11-15.12.2014
Ateena, Kreikka 19.10.-3.11.2014
Thessaloniki, Kreikka 18.-19.10.2014
Skopje, Makedonia 1.-18.10.2014
Belgrad, Serbia 17.9.-1.10.2014
Zagreb, Kroatia 7.-17.9.2014
Bled & Bohinj, Slovenia 6.-7.9.2014
Ljubljana, Slovenia 30.8.-6.9.2014
Statenberg, Slovenia 23.-30.8.2014
München, Saksa 18.-23.8.2014
Bremen, Saksa 13.-18.8.2014
Suomi (Helsinki, Hämeenlinna, Kokemäki, Sastamala, Luumäki, Joensuu, Virrat) 4.6.-13.8.2014
Madrid, Espanja 4.-6.6.2014
Camino de Santiago -vaellus, Espanja 14.5.-4.6.2014
Costa del Sol, Espanja 4.-13.5.2014
Atlantin risteily 20.4.-4.5.2014
Florida, USA 17.-20.4.2014
Atitlan-järvi, Guatemala 6.-12.4.2014
Antigua, Guatemala 28.3.-6.4.2014, 12.-17.4.2014
Mexico City, Meksiko 25.-28.3.2014
Guanajuato, Meksiko 11.-25.3.2014
Playa del Carmen, Meksiko 11.2.-11.3.2014
Isla Mujeres, Meksiko 8.-11.2.2014
Chicxulub, Meksiko 26.1.-2.2.2014
Merida, Meksiko 9.-26.1.2014, 2.-8.2.2014
Cancun, Meksiko 7.-9.1.2014
Talovahtina New Orleansissa, USA 19.12.2013-6.1.2014
Roadtrip Louisianassa, USA 11.-19.12.2013
Risteily Atlantin yli 27.11.-11.12.2013
Barcelona, Espanja 21.-27.11.2013
Suomi (Hämeenlinna, Kokemäki, Helsinki) 13.-21.11.2013
Portugali (Lissabon, Porto) 8.10.-13.11.2013
Dublin, Irlanti 30.9.-8.10.2013
Pariisi, Ranska 23.-30.9.2013
Suomi (Helsinki, Hämeenlinna, Kokemäki, Luumäki) 29.8.-23.9.2013
Viro (Tartto, Sänna, Tallinna) 23.-29.8.2013
Tallinna, Viro 23.7.-20.8.2013 (plus käväisy Suomessa viikonloppuna)
Suomi (Hämeenlinna, Kokemäki, Helsinki, Nummijärvi, Karkunkylä, Turku, Porvoo, Puumala, Luumäki, Hattula) 4.6.-23.7.2013
Berliini, Saksa 24.5.-4.6.2013
Kusadasi, Turkki 17.-24.5.2013
Istanbul, Turkki 13.-15.5.2013
Jakarta, Indonesia 11.-12.5.2013
Gili Trawangan, Indonesia 28.4.-5.5.2013
Bogor, Indonesia 16.-28.4.2013, 5.-11.5.2013
Ho Chi Minh, Vietnam 3.-16.4.2013
Otres Beach, Sihanoukville, Kambodza 17.-31.3.2013
Phnom Penh, Kambodza 14.-17.3.2013, 31.3.-3.4.2013
Siem Reap, Kambodza 10.-14.3.2013
Singapore, Singapore 3.-8.3.2013
Kuala Lumpur, Malesia 27.2.-3.3.2013, 8.-10.3.2013
Chiang Rai, Thaimaa 12.-17.2.2013
Chiang Mai, Thaimaa 29.1.-12.2.2013, 17.-27.2.2013
Koh Samui, Thaimaa 15.-29.1.2013
Kuala Lumpur, Malesia 8.-15.1.2013
Rooma, Italia 4.-7.1.2013

Aiemmin

Ruotsi, Tanska, Norja, Viro, Latvia, Liettua, Venäjä, Puola, Slovakia, Unkari, Slovenia, Serbia, Kroatia, Makedonia, Bulgaria, Kreikka, Turkki, Kypros, Malta, Italia, Itävalta, Saksa, Hollanti, Ranska, Espanja, Portugali, Iso-Britannia, Islanti, Intia, Japani, Hong Kong, Australia, Uusi-Seelanti, Fidzi, USA, Puerto Rico, Venezuela, Kolumbia (38)

Yhteensä: 53